Pole dance та інтелект

Вторник , 30, Июль 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

Впевнена, ні для кого не буде секретом, що для повноцінного та довготривалого життя потрібно тренувати не лише тіло, але й розум. 

Зазвичай тіло ми тренуємо різними фізичними навантаженнями для чого обираємо тренажерні зали,фітнес, аеробіку,біг та інші види активності. І,як правило, у більшості видів спорту думати потрібно менше,ніж діяти, тобто активність м’язів переважає над активністю мозку.

Але в pole sport все зовсім не так. Під час тренування на пілоні наш мозок працює на рівні з м’язами.

Чому?

У поул денс дуже велике різноманіття трюків і щоб виконати навіть не складні елементи, коли їх показує тренер, необхідно як мінімум:

1. Зрозуміти яка рука за яку ногу тримається, куди повернути голову і в яку точку дивитися,щоб трюк вийшов

2. Запам’ятати послідовність рухів,яку показав тренер

3. Коли висиш на пілоні вниз головою, думати набагато важче, а тому мозок включається на повну (згадайте-но, наприклад,як складно зрозуміти де в тебе ліва, а де права нога,коли висиш «догори дригом)

4. Але й на цьому цікавинки не закінчуються. Припустимо, ви виконали зрозуміли техніку,запам’ятали послідовність рухів,виконали трюк.Але ж потім ще потрібно розкрутити той трюковий вузол та безпечно без травм повернутися в звичайне прямостояче положення. І ось тут новий виклик мозку — «як звідси злізти»- нова порція роздумів

Тож і виходить,що тренування на пілоні змушує працювати не лише ваше тіло,але й голову, а значить, коли ви записуєтесь на pole dance, то вбиваэте одразу двох зайців! А точніше трьох, бо ще й гарний настрій отримаєте бонусом!

Тож мерщій на заняття — для здоров’я, довголіття, і щоб про Альцгеймера ви знали лише з вікіпедії!

 

Автор:керівник студії танцю на пілоні Колібрі- Савостьян Наталія

shares