Учні

Leave a comment

ДОШКА ПОШАНИ Colibri

Розповідаємо про наших учениць, котрі тренуються з нами понад 2 роки та дивують  своїм натхненним пілонним старанням та чарують чудовою фігурою і міцними м’язами!

Photo by Natalia Savostian

ЛІЗА

Її любов — Франція. Та pole dance. А ще Ліза дуже боялася сцени,

pole dance фотодоки не наважилася вперше виконати танець на пілоні на одному з наших концертів. Тепер не пропускає жодного.

ВІКА

pole dance фото

Її відмінна риса — неабияка старанність. Техніка завжди на вищому рівні. Викладається завжди на 200 % , адже тренування лише годину, а встигнути хочеться багато.

 

ЮЛЯ

Ми вже так давно знаємо Юлю,що здається ніби все життя. Майже не пропускає тренування. Навіть коли хворіє, навіть коли немає настрою.

pole dance фото Має негласний тититул «найкращий прес студії»

ОЛЯ

pole dance фото

Раніше Оля стрибала на батуті, а тепер її акробатика — pole sport. Може через те має такі окреслені м’язи? Завжди усміхнена та жвава.

ІРА

pole dance фото

Пілонна небезпека. Чому? Бо нічого не боїться: ні впасти, ні забитися, ні синців,ні болю! Завжди впевнено та завзято. Справжня принцеса-воїн.

 

НІКА

pole dance фото

Окрім того, що Ніка відвідує групові тренування, вона ще й самостійно займається. Такими темпами пророкуємо появу пілону на роботі. Впевнені, колеги не будуь проти)

ЮЛЯ

Мені завжди здавалося,що у Юлі відсутній хребет — настільки вона гнучка. Так це чи ні? Залишиться між нами. Зараз Юля живе у іншому місті, але завжди — у нашому серці.

ІРА

pole dance фото

Уявляєте, заради Іри ми відкрили ще один зал у передмісті Києва. А все чому? Бо дуже хотіла Іра тренуватися, а можливості не мала, тому що стала щасливою мамою. Тож, якщо пол денсер не йде на пілон, то пілон йде до нього! Може й до вас завітати?)

НАСТЯ

pole dance фото

Мабуть надобріша дівчина нашої студії. Завжди щира у всьому. Навіть пілон підкорюється її справжності та дозволяє робити з собою будь які трюки

АНЯ

pole dance фото

Найдовші та найстрункіші ноги нашої студії. Які шпагати, ви би їх бачили! Але природні дані, то тільки пів справи, треба ще й розвивати свої таланти. Чим і займаємося.

 

Далі буде….