Як жити пілся all inclusive. 5 порад для повернення в робочий ритм

Понедельник , 5, Август 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

За статистикою 85 % працівників пишуть заяви про звільнення після повернення з відпустки. Адже переповнюють думки про «я теж можу жити біля берега морського, а не сидіти в душному офісі, тож до бісу це звичайне монотонне життя…

5 порад, які допоможуть вам повернутися до звичного ритму життя та уникнути відпочинкової  депресії

как жить после отпуска

  1. Якщо у вас з’явилися схожі думки, то доведеться вас розчарувати, але необхідно усвідомити,що все чим ми займаємося постійно — стає рутиною з часом. Може зараз у вас ейфорія від нових умов життя під сонечком і ви думаєте,що це і є ідеал. Проте, зрозумійте,що якби ви так жили з дня у день, то буквально через півроку і це би стало для вас не цікаво. Насправді відпочинок нам потрібен лише для одного — зміни обстановки. Тож, щоб не депресувати від «дня сурка» влаштовуйте такі зміни буденного кожен вихідний.
  2. Все поступово. В перший же робочий день всі ваші думки будуть далеко від роботи, тому не потрібно поринати в неї так одразу. Краще в перший день наведіть порядок на робочому місці,складіть список справ,що накопичилися за час відпустки та відділіть термінові від менш важливих- не намагайтеся зробити одразу все, адже все одно так не вийде і ви почнете нервувати від того,що не справляєтеся. Це лише сприятиме депресивному настрою
  3. Поверніться на тенування. Адаптацію до звичного режиму життя необхідно починати з повернення до тренувань, адже це приємніше,ніж робота і в той же час,коли  ви повернте  в режим своє тіло, мозку легше бути  включиться в повсякденність. Буде чудово, якщо ви передчасно домовитеся зі своїм тренером,щоб нагадав вам про тренування, коли ви приїдете з морів. Тоді шансів на лінощі буде менше,бо ви ж точно поважаєте свого тренера і вам буде просто соромно його підвести.
  4. Частіше спілкуйтеся з друзями. Пережити приємні емоції від відпусти можна і після того як вона закінчилася. І зробти це дуже просто — поділитися своїми враженнями з друзями, показати фото з закордонних курортів, згадати про курйозні випадки, дати поради друзям як краще відпочити саме в тій країні,звідки ви повернулися.
  5. Дайте собі час на адаптацію. Не сваріть себе. Депресія в перший робочий день-це нормально. Мріяти про нову відпустку замість робочих справ — теж нормально. Не хотіти вставати зранку — норма. Прийміть те,що зараз у вас такий стан і потрібен просто час,що звикнути до свого звичного життя. А поки відволікайтеся маленькими радощами — чашкою запашної кави, обіймами коханого, милуваннями природою поки вона ще сяє барвами!

Автор: Савостьян Наталія- керівник студії танцю на пілоні Колібрі

shares