Як вбиває ожиріння

Пятница , 4, Октябрь 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

ІМТ — індекс маси тіла — це показник, який вказує на наявність зайвої ваги. Він розраховується як співвідношення ваги тіла до квадрату росту (вага в кг/ріст в см в квадраті) і коли він більше 30- ми  говоримо про ожиріння.

Якщо відкинути в сторону естетичний результат надмірної ваги, то в сухому залишку залишиться лише ваше здоров’я.

Немає нічого жахливого у зайвих кілограмах, окрім того,що вони повільно, але впевнено призводять до відмови працювати наші системи організму.

Що відмовляє першим?

  1. Печінка. І жах в тому,що ви навіть про це не дізнаєтесь,адже дисфункція печінки не викликає больових відчуттів аж поки її проблеми не почнуть впливати на інші органи та давати сигнали у вигляді болю. Тому,щоб бути впевненим у роботі цього органу необхідно щонайменше раз в рік здавати аналіз на цукор в крові,холестерин та інсулін.
    ожиріння відмова організму
  2. Наступним буде серце. Так як жир та холестерин накопичуються на стінках судин, ускладнюється рух крові, а значить і всі інші органи теж страждають,адже не отримують потрібних речовин для своє роботи,які власне кров’ю і переносяться
  3. Затруднене дихання. Спочатку люди з зайвою вагою починають непомітно для себе хропіти. Потім дихати стає настільки складно,що такі ж звуки, як і при нічному хропінні,супроводжують кожен вдих і видих. Так відбувається через те,що товстішає шия і в горлі зменшується проміжок для потоку повітря.
  4. Втрата сексуальних функцій. Якщо попредні пункти вас ще не налякали, то втрата лібідо і як результат погіршення сімейних відносин, в’ялість та спустошеність точно мають привернути до себе увагу. Ожиріння стає причиною порушення синтезу гормонів,а особливо статевих. Плюс до того — погіршується рух крові органів малого тазу.
  5. Ідемо далі і потрапляємо до опорно-рухового апарату. Остеоартроз, грижі та радикуліт,варикоз. Людям з надмірною вагою стає складно рухатися, а в результаті кількість жиру ще збільшується через відсутність хоч якоїсь фізичної активності.Не задля фігури,а лише заради власного здоров’я та довголіття слідкуйте за розміром вашої тарілки та якомога більше рухайтесь!

Автор:Савостьян Наталія — pole dance тренер

shares