Характер та зайва вага. Як емоційа енергія впливає на метаболізм

Понедельник , 29, Апрель 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

Характер і зайва вага. Як емоційа енергія впливає на метаболізм

Знаєте цю популярну приказку про два типи людей: перший їсть картоплю фрі, запиваючи колою і ні грама зайвого не набирає, другий подивився на шоколад і погладшав.

характер і зайва вага

Виявляється набір ваги пов’язаний з нашим типом особистості.

Більш ніж 20-річні дослідження німецьких вчених вивили, що існує прямий взаємозв’язок між характером (емоційною енергією) людини і схильністю до набору ваги.

Який же темперамент схильний до набору ваги:

1. Невротики — люди, які постійно всім переймаються, емоційно нестабільні, імпульсивні. Схильні до прихованої агресії

2. Нарциси— зарозумілі, недовірливі, критикани. Такі егоцентрики в прямому сенсі заїдають своє невдоволення навколишнім світом.

3. Нерішучі — такі люди дуже переймаються тим,що про них подумають інші. А тому ніколи не відмовляються від переїдання за компанію. А також заїдають свою недосконалість

4. Авантюристи — не здатні контролювати свої бажання, звідси часті переїдання переважно смачною нездоровою їжею, цукрова залежність (цукор дає сплеск радості, що просто необхідно авантюристу, коли інших способів захлинутися емоціями немає)

Не схильні до повноти такі типи особистості:

1. Ті, що йдуть напролом — у них підвищений почуття обов’язку і правильності, завдяки чому дуже розвинена самодисципліна і відповідно контроль харчування як за кількістю, так і за якістю.

2. Екстраверти — тримати себе в формі їм допомагає любов до фізичної активності. Такі люди частіше за інших займаються спортом, а також вони більш фізично витривалі, що дозволяє тренуватися довго, а значить спалювати більше калорій. Саме вони можуть їсти «як не в себе» і не прощатися зі стрункістю

3. Ті, що люблять себе. Такі люди приймають себе якими вони є, не зациклюються на своєму Я, а також занадто поважають себе для того, щоб їсти неякісну їжу, напівфабрикати, перехоплювати щось дорогою. Вони не схильні заїдати стрес, бо рідко його відчувають. А для поліпшення настрою вибирають прогулянки, мандрівки або варіанти дозвілля, не пов’язані з їжею.

Автор: Савостьян Наталія — керівник студії танцю на пілоні Колібрі, pole dance тренер

shares