Прості звички для гарної фігури

Четверг , 26, Сентябрь 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

Всі ми лінуємося і це нормально. Але наші лінощі призводять до проблем зі здоров’ям та фігурою. Перше,що дає про себе знати — зайві сантиметри на тілії, такий жахливий целюліт та необхідність змінювати гардероб.

Насправді вирішення не у виснажливих довготривалих тренуваннях до сьомого поту та морально вбиваючих дієтах, а у повсякденних маленьких звичках, які можуть допомагати боротися з зайвими грамами та сантиметрами.

Які це корисні звички,що мають стати невід’ємними у нашому повсякденні?

  1. Правила перше: краще 10 хвилин щодня,ніж 2 години раз на тиждень. Мова йде про фізичну активність. Набагато корисніше робити легкі вправи щодня хоча б 10-15 хвилин, ніж сходити на тренування раз на тиждень хоч і викластися там по максимуму 2 години. Щоденна фізична активність тримає у тонусі ваш метаболізм, сприяє нормальному руху крові, заряджає енергією. Оберіть вправи,які приносять вам задоволення та знайдіть хоча б 10 хв для себе. Приміром, я щодня роблю планку,присідаю та виконую віджимання від підлоги, а також хоча б парочку трюків на пілоні,який маю вдома. Це все забирає лише 15 хв мого часу, а от дає набагато більше!
  2. Пийте каву. Але чорну,без цукру, вершків та сиропів. І краще до тренування. Так ви покращуєте обмінні процеси, а також кофеїн приглушує апетит, адже запускає процес синтезу глюкози з глікогену печінки,тому не хочеться їсти
    корисні звички від зайіої ваги
  3. Снідонок. Організм має запрацювати як тільки він встав з ліжка. Інакше,якщо тіло вже пішло на роботу, а шлунок та мозок сплять, сповільнюється метаболізм, це призводить до того,що вся наступна їжа перетравлюється повільно, а те,що перетравитися не встигло — йде в жирове депо.
  4. Додайте спеції. Намагайтеся додавати їх у все,що їсте те випиваєте. Найкраще стимулюють жироспалювання куркума,перець (особливо чілі),кориця.
  5. Ковток води. Багатьом важко привчити себе до питного режиму та випивати той такий потрібний літр в день. Я привчила себе маленькими ковтками. Просто потрібно тримати пляшечку з водою завжди поряд і не намагатися випити її всю одразу, викликаючи нудоту. З часом організм вже сам просить пити і навіть не треба ставити нагадування на телефоні
  6. Лягати спати до 23 та спати щонайменше 7 годин. Недосипання знижує спалювання жирів на 30 %, а звичка лягати після опівночі порушує синтез соматотропіну та мелатоніну,які впливають на обмін жирів, а також відчуття голоду на наступний день

Як бачите,нічого складного у піклування про себе немає. Лише декілька корисних щоденних звичок і зайва вага та проблеми зі здоров’я вам не страшні.

Автор: Савостьян Наталія — керівник студії танцю на пілоні Колібрі.
[wp_sitemap_page only=»tag»]

shares