Позбавитися стресу- прості поради

Пятница , 25, Октябрь 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

Ви вже точно чули,що всі хвороби від нервів?

До того ж не тільки хвороби, а і всі негаразди життя: проблеми у відносинах, відсутність кар’єрного росту, скорочення кількості друзів, що знову ж таки приводить до стресу,апатії та навіть депресії

Виходить,що ми бігаємо по замкнутому колу?

А чи можна його розірвати?

Однозначно так! І як — читайте далі.

Порада 1. Меньше соціальних мереж! Звісно ми вже всі залежні від фейсбуку,інстаграму, не уявляємо спілкування без вайберу та телеграму. Погоджуся,що бути повністю незалежним від мережі та постів неможливо. Та й не потрібно,ажде серед всього багато і корисної інформації (наприклад, ця стаття). Важливо навчитися фільтрувати контент: підпишіться тільки на пабліки,де є користь, «сховайте» публікації друзів, які є друзями тільки по фейсбуку,а не в реальному житті. І найголовніше — не порівнюйте своє життя з насиченими (здавалося б) фоточками інстаграмщиків! Повірте, в житті все не так, яким воно здається

Порада 2. Знайдіть корисну залежність: спорт,хоббі, може книжку свою хочете написати? Спробуйте різні види дозвілля і зєясуйте експериментальним шляхом від чого вам кайф. Повторюйте якогомога частіше. Так,у нас є тільки 24 години і купа зобов’язань,але якщо ви чогось дійсно хочете, то точно знайдете час. Перевірено на собі. Неоднооразово.

Порада 3. Позбудьтеся рамок. Контроль ваги, підрахунок калорій,щоденне вимірювання талії, повна заборона виселитися (бо ви ж здорова та серйозна людина) — ось вони справжні причини нашого пригніченого стану (а не начальник на роботі, вимогливі діти чи нетолерантні перехожі). В погоні за ідеалом ми стали контролювати себе у всьому і жити заборонами. Так, вседозволеність теж не гуд, треба знати міру і додавати до всього трошечки здорового глузду. Я рахувала калорії рік,без перерви, забороняла і солодке, і борошняне, і жирне. Тіло може й ідеальне, але кому воно треба з кислою міною на обличчі? Навіть мені не треба кубики пресу без радості життя. Зараз я нічого не рахую, дозволяю іноді зайвощі, і почуваю себе чудово, і компліментів чую більше,ніж в часи своєї «ідеальності»

Порада 4. «3 дякую щодня». Про що ця вправа? Знайдіть за що подякувати Всесвіту саме сьогодні. Як мінімум три речі. Мені ця вправа допомагає у випадках,коли з’являється думка «все пропало» і трансформує її у думку «прорвемося».

Порада 5. Любов. Закохуватися (навіть,коли ви 10 років разом) щодня і проявляти свою любов — це краща таблетка від будь якого стресу!

Порада 6. Заведіть щоденник або психотерапевта. Я завжди вважала це пустою тратою часу, а ще боялася,що його хтось прочитає. Та насправді, найчастіше «комок нервів» виникає просто через те,що ми все тримаємо в собі. Щоденнику можна виговоритися. Так само і психотерапевту, але він ще й пораду може дати. Що більше любите:писати чи говорити? Можна звичайно і другу вилити душу, але,погодьтеся,деколи виникає відчуття,що ми грузимо його своїми проблемами,а йому й так не до того. З психотерапевтом простіше,бо це його робота і ми не створюємо незрузностей. А зі щоденником так і взагалі ніяких проблем.
тренування антистрес

 

Автор: Савостьян Наталія: керівник студії танцю на пілоні Колібрі

 

 

 

shares