Нудить на pole dance тренуванні

Воскресенье , 27, Октябрь 2019 Leave a comment

Sharing is caring!

Чи бували у вас приступи нудоти на тренуванні? Налякали вони вас?

На моїй тренерській пам’яті такі випадки були неодноразово,навіть доводилося «відкачувати»

Чому так відбувається? просто від висіння вниз головою? Але тоді б нудило всіх, а не одиниці.

Основні причини нудоти на поул денс тренуванні:

  1. Пустий шлунок. Pole sport — це інтенсивне силове навантаження і організму потрібна енергія, якщо її немає, а ви намагаєтеся робити трюк за трюком на пілоні,то розумне тіло дає сигнали, що над ним знущаються і не поважають. Тому обов’язково їжте за 2-3 години до тренування.Що їсти — дізнайтесь тут.
  2. Занадто багато їжі. Ви послухалися попередньої поради і гарно пообідали. Але, якщо їжа буда важкою або порція занадто великою, то ви не встигли її переварити. Потім ви перевертаєтеся вниз головою і звісно ця їжа йде самі розумієте куди.
    нудить на тренуванні
  3. Мало води. Пити треба, вода — це основа обмінних процесів. Навіть під час тренування пити треба,що б там не казали скептики. Детальніше про воду на тренуванні у цій статті.
  4. Гипоглікемія — недостатньо цукру в організмі. Трапляється з тими,хто додає до силового пілону ще й жорстку дієту, обмежує себе у всьому. Не  женіться за швидким схудненням ціною здоров’я! Підходьте до цього процесу зважено та з розумом. Зверніться до гарного спеціаліста,щоб дієта буда підібрана саме для вас.
  5. Треба виспатися. Нестача сну найбільше впливає на наше самопочуття і фізичні можливості. Тож, якщо в день тренування ви мало спали,то краще знизити інтенсивність і займатися в пів сили.
shares